JEDYNY TAKI PRAKTYCZNY PLAN ROZSZERZANIA DIETY

ebook rozszerzanie diety w 6 krokach

 

Zastanawiasz się kiedy i jak podać dziecku pierwszy posiłek?

 

Chesz zdrowo karmić swojego maluszka?

 

Nie wiesz od czego zacząć?

 

Pomogę Ci krok po kroku przejść przez rozszerzanie diety

 

Przygotowałam kompleksowy plan 6 kroków, który pomoże Ci w bezpieczny sposób wprowadzić po kolei wszystkie produkty do diety dziecka.

 

Znajdziesz w nim:

Najważniejsze informacje o rozszerzaniu diety

Schemat wprowadzania pokarmów stałych krok po kroku

Wyczerpujące opisy każdej grupy produktów spożywczych

Informacje o wprowadzaniu do diety produktów alergizujących

Porady jak bezpiecznie stosować BLW

 

Dodatkowo:

Łatwe przepisy na dania dla malucha i całej rodziny

Schemat żywienia niemowląt

Lista produktów do wprowadzenia

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania o rozszerzanie diety

 

Opinie Mam, które kupiły ebooka:

opinia ebook v3
opinia ebook v4
opinia ebook v2

 

Co dokładnie jest w środku? Zajrzyj do spisu treści poniżej ↓

SPIS TRESCI 1
SPIS TRESCI 2
ebook rozszerzanie diety przegląd

 


 

Ebook "Rozszerzanie diety w 6 krokach"

To poradnik, który opiera się na mojej autorskiej metodzie wprowadzania pokarmów stałych do diety dziecka. Stworzyłam go, ponieważ lubię działać według konkretnego planu i wiem, że takich osób jak ja, jest więcej :-).

Poradnik zaczyna się od najważniejszych informacji o rozszerzaniu diety (kiedy zacząć, zasady, ile posiłków proponować, czego nie należy podawać). Kolejny cały rozdział poświęcony jest metodzie BLW (zasady, bezpieczeństwo w BLW, jak podawać produkty, wady i zalety BLW).  Następnie przeczytasz o napojach w diecie niemowlaka (jakie wybierać, co jest najważniejsze). Potem przechodzimy do właściwej części poradnika - 6 kroków, czyli schematu mówiącego, co po kolei możesz wprowadzać do diety niemowlaka.

Każdy krok to kolejna grupa produktów spożywczych do wprowadzenia, która jest szczegółowo opisana (rola w diecie niemowlaka, sposób podania, produkty alergizujące).

Na końcu każdego kroku znajdziesz przykładowe propozycje posiłków - proste i szybkie przepisy wraz ze wskazówkami, jak można je zmodyfikować, aby powstała całkiem inna potrawa. 

Dodatkowo w poradniku dostajesz ode mnie aktualny schemat rozszerzania diety (tabela do wydruku) oraz listę produktów do wprowadzenia (najważniejsze i najbardziej popularne produkty z każdej grupy).   

 

 

zdjęcie

Cześć!

Nazywam się Natalia Dąbrowska. Jestem mamą małej Amelki, dzięki której powstała strona rozszerzaniediety.pl. Interesuję się wpływem żywności i żywienia na zdrowie człowieka oraz edukacją żywieniową społeczeństwa.

Stronę rozszerzaniediety.pl założyłam właśnie po to, by uświadomić rodzicom, że to co podają dziecku do jedzenia w pierwszych latach życia, ma ogromyny wpływ na jego zdrowie w przyszłości. Chciałam też pokazać, że rozszerzanie diety to nie tylko jedzenie ze słoiczków i kaszki dla niemowląt, ale też normalne domowe posiłki przygotowane w odpowiedni sposób 🙂

Na mojej stronie znajdziesz tylko aktualne zalecenia specjalistów, artykuły oparte o wiarygodne źródła i badania. Tutaj także dowiesz się jak zdrowo się odżywiać i czym karmić dziecko, aby rosło zdrowo.