150 przepisów na dania dla niemowlaka (darmowy fragment)

E-book, który kupiło już ponad 20 000 Mam!
150 przepisow na dania dla niemowlaka
Podaj swój adres e-mail, abym mogła przesłać Ci darmowy fragment 🙂

Zobacz, co sądzą Mamy, które kupiły 150 przepisów dla niemowlaka:

150 przepisów dla niemowlaka opinie
150 przepisów dla niemowlaka opinie 2

Cześć!

Nazywam się Natalia Dąbrowska. Jestem dietetykiem, mamą małej Amelki i autorką strony rozszerzaniediety.pl.

Interesuję się wpływem żywności i żywienia na zdrowie człowieka, edukacją żywieniową społeczeństwa, a najbardziej pasjonuje mnie żywienie maluszków w pierwszym roku życia.

Stronę rozszerzaniediety.pl założyłam właśnie po to, by uświadomić rodzicom, że to, co podają dziecku do jedzenia w pierwszych latach, ma ogromny wpływ na jego zdrowie w przyszłości. 

Chciałam też pokazać, że rozszerzanie diety to nie tylko jedzenie ze słoiczków i kaszki dla niemowląt, ale też normalne domowe posiłki przygotowane w odpowiedni sposób 🙂

Na mojej stronie znajdziesz tylko aktualne zalecenia specjalistów, artykuły oparte o wiarygodne źródła i badania. Tutaj także dowiesz się jak zdrowo się odżywiać i czym karmić dziecko, aby rosło zdrowo.

Strona rozszerzaniediety.pl służy wyłącznie celom edukacyjnym, ma charakter informacyjny i nie stanowi porady medycznej, ani zastępstwa konsultacji z lekarzem. Rozszerzaniediety.pl nie ponosi odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych w witrynie. Zamieszczane treści stanowią subiektywne zdanie autorów.

Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności.