ROZSZERZANIE DIETY DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Podręcznik, który pobrało już ponad 2000 Mam!

Dowiesz się z niego:

PONAD 3500 POBRAŃ

Tyle MAM odebrało naszego ebooka, aby dowiedzieć się JAK ŚWIADOMIE ROZSZERZAĆ DIETĘ swojego dziecka.

WARTO NAM ZAUFAĆ

U nas znajdziesz tylko AKTUALNE zalecenia specjalistów od żywienia niemowląt oraz artykuły oparte o wiarygodne ŹRÓDŁA i BADANIA.

Co znajdziesz w środku:


Szukasz aktualnych informacji o rozszerzaniu diety?


Chcesz wiedzieć kiedy i jak podać dziecku pierwszy posiłek?

Cześć!

Nazywam się Natalia Dąbrowska. Jestem dietetykiem i mamą małej Amelki.

Interesuję się wpływem żywności i żywienia na zdrowie człowieka, edukacją żywieniową społeczeństwa, a najbardziej pasjonuje mnie żywienie maluszków w pierwszym roku życia.

Stronę rozszerzaniediety.pl założyłam właśnie po to, by uświadomić rodzicom, że to, co podają dziecku do jedzenia w pierwszych latach, ma ogromny wpływ na jego zdrowie w przyszłości. 

Chciałam też pokazać, że rozszerzanie diety to nie tylko jedzenie ze słoiczków i kaszki dla niemowląt, ale też normalne domowe posiłki przygotowane w odpowiedni sposób 🙂

Na mojej stronie znajdziesz tylko aktualne zalecenia specjalistów, artykuły oparte o wiarygodne źródła i badania. Tutaj także dowiesz się jak zdrowo się odżywiać i czym karmić dziecko, aby rosło zdrowo.

Strona rozszerzaniediety.pl służy wyłącznie celom edukacyjnym, ma charakter informacyjny i nie stanowi porady medycznej, ani zastępstwa konsultacji z lekarzem. Rozszerzaniediety.pl nie ponosi odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych w witrynie. Zamieszczane treści stanowią subiektywne zdanie autorów.

Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności.