słodycze bez cukru

Słodycze bez dodatku cukru

czyli 25 przepisów na zdrowe desery (e-book)

Słodycze bez dodatku cukru, czyli:

Ten e-book przyda Ci się, gdy:

Czym ten e-book różni się od innych książek z przepisami na zdrowe słodycze?

Bez syropów i słodzików

Nie znajdziesz w nim syropu daktylowego, syropu z agawy, czy miodu - te zamienniku cukru mają bardzo zbliżoną zawartość cukrów prostych do białego cukru z cukierniczki. To samo tyczy się cukru trzcinowego, brązowego, czy kokosowego — cukier to cukier.

Tylko owoce

Desery z e-booka słodzone są tylko owocami, które poza cukrem zawierają również masę witamin i minerałów, a także sporo błonnika — tego nie znajdziesz w cukrach i syropach!

Słodycze, z którymi nie musisz chować się przed dzieckiem 😉

Zamów za jedyne 49,90 zł

słodycze bez cukru przykładowy przepis
słodycze bez cukru przykładowy przepis 2
zdjęcie

Cześć!

Nazywam się Natalia Dąbrowska. Jestem dietetykiem i mamą małej Amelki.

Interesuję się wpływem żywności i żywienia na zdrowie człowieka, edukacją żywieniową społeczeństwa, a najbardziej pasjonuje mnie żywienie maluszków w pierwszym roku życia.

Stronę rozszerzaniediety.pl założyłam właśnie po to, by uświadomić rodzicom, że to, co podają dziecku do jedzenia w pierwszych latach, ma ogromny wpływ na jego zdrowie w przyszłości. 

Chciałam też pokazać, że rozszerzanie diety to nie tylko jedzenie ze słoiczków i kaszki dla niemowląt, ale też normalne domowe posiłki przygotowane w odpowiedni sposób 🙂

Na mojej stronie znajdziesz tylko aktualne zalecenia specjalistów, artykuły oparte o wiarygodne źródła i badania. Tutaj także dowiesz się jak zdrowo się odżywiać i czym karmić dziecko, aby rosło zdrowo.

Strona rozszerzaniediety.pl służy wyłącznie celom edukacyjnym, ma charakter informacyjny i nie stanowi porady medycznej, ani zastępstwa konsultacji z lekarzem. Rozszerzaniediety.pl nie ponosi odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych w witrynie. Zamieszczane treści stanowią subiektywne zdanie autorów.

Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności.