zelazo naturalnie przepisy bogate w zelazo

ŻELAZO NATURALNIE

50 PRZEPISÓW BOGATYCH W ŻELAZO (e-book)

Dlaczego żelazo w diecie niemowlaka jest tak ważne?

Niemowlęta to grupa najbardziej narażona na niedobory żelaza. Około 6 miesiąca życia zaczynają kończyć się zapasy żelaza zgromadzone w organizmie dziecka podczas życia płodowego. Dlatego tak ważne jest, by w okresie rozszerzania diety proponować maluchowi posiłki bogate w żelazo.

Prawidłowe bilansowanie

Wiem, że rodzice rozszerzający dietę maluszka mają wiele wątpliwości, czy prawidłowo bilansują posiłki, czy jest w nich odpowiednia ilość żelaza, a brak czasu i nieprzespane noce nie pomagają… 

Znam to z własnego doświadczenia. Też przechodziłam przez etap rozszerzania diety dziecka, który także dla mnie na początku wydawał się bardzo trudny i wymagający. Bo przecież to na nas rodzicach spoczywa największa odpowiedzialność.

A gdybym Ci powiedziała, że przygotowanie posiłków bogatych w żelazo wcale nie jest takie trudne?   

Cześć!

Nazywam się Natalia Dąbrowska. Jestem dietetykiem i jednocześnie mamą, która rozszerzanie diety dziecka ma już za sobą. Wiem, że młodzi rodzice często czują się zagubieni i przytłoczeni ogromną ilością informacji i dobrych rad związanych z żywieniem i wychowywaniem dzieci.

 

Jako mama 4 latki wiem też, że przy niemowlaku nie ma zbyt wiele czasu na planowanie i przygotowywanie wyszukanych potraw bogatych w żelazo.

Dlatego stworzyłam e-book „Żelazo Naturalnie„. Spisałam w nim 50 przepisów, które zawierają sporą dawkę żelaza. Dodatkowo zadbałam o to, by były one różnorodne i odpowiednie dla dziecka od początku rozszerzania diety. Chciałam w ten sposób ułatwić Ci zadanie, jeśli nie wiesz jak komponować posiłki bogate w żelazo. Abyś nie musiała się martwić, co i jak gotować swojemu maluszkowi i abyś miała pewność, że robisz to właściwie ❤ 

 

Chciałabym, aby ten e-book dał Ci pewność, że dostarczasz maluszkowi odpowiednią ilość żelaza wraz z posiłkami oraz aby był takim wstępem do dalszego zdrowego i świadomego rozszerzania diety Twojego dziecka. Pozwól, że Ci pomogę ❤ 

CO ZNAJDZIESZ W E-BOOKU?

Normy zapotrzebowania na żelazo u dzieci i dorosłych

Informacje jak poprawić przyswajalność żelaza z żywności

Listę produktów bogatych w żelazo hemowe i niehemowe

50 przepisów bogatych w żelazo

PRZEPISY BOGATE W ŻELAZO

SPIS TREŚCI - ŻELAZO NATURALNIE
spis treści Żelazo Naturalnie 12
spis treści Żelazo Naturalnie 22
spis treści Żelazo Naturalnie 32
Zobacz, co sądzą Mamy, które kupiły "Żelazo Naturalnie":
ŻELAZO NATURALNIE OPINIE
Żelazo Naturalnie opinie

Jeśli więc chcesz zyskać:

  1. CZAS – zamiast szukać w internecie pojedynczych przepisów bogatych w żelazo, wszystko masz w jednym e-booku.
     
  2. SPOKÓJ – nie musisz już się martwić o to, czy czy dobrze bilansujesz posiłki, wszystkie dania z e-booka są odpowiednie dla dzieci od początku rozszerzania diety.

  3. PEWNOŚĆ SIEBIE  – otrzymujesz e-book oparty o aktualną sprawdzoną wiedzę na temat rozszerzania diety i sprawdzone, smaczne przepisy bogate w żelazo.

  4. WSPARCIE – dostajesz praktyczne porady i wskazówki dotyczące żelaza w diecie dziecka.
zelazo naturalnie przepisy bogate w zelazo

TO KLIKNIJ PRZYCISK
PONIŻEJ I...

zdobądź swój egzemplarz e-booka „ŻELAZO NATURALNIE”

 

Inwestujesz jedynie:

49,90 zł

 


Nie jesteś pewna jak zadbać o wysoką zawartość żelaza w posiłkach?


Potrzebujesz gotowych przepisów?

Najczęściej zadawane pytania:

Wszystkie e-booki wysyłamy od razu po zaksięgowaniu wpłaty. 

Sprawdź skrzynkę SPAM, być może tam wylądował mail, który do Ciebie wysłaliśmy. Jeśli jesteś pewna, że mail od nas nie dotarł, odezwij się do nas przez zakładkę kontakt (na wiadomości odpowiadamy zwykle w ciągu 24h).

Na ten moment na naszej stronie dostępne są tylko elektroniczne wersje poradników. Gdy to się zmieni, na pewno będziemy informować na naszych social mediach i na stronie.

Oczywiście 🙂 Jeśli wolisz wersję drukowaną, możesz każdy z e-booków wydrukować na swojej domowej drukarce.

Nie prowadzimy konsultacji online. Jeśli jednak masz jakieś pytania lub wątpliwości związane z e-bookami, możesz śmiało do nas pisać poprzez zakładkę kontakt. Jeśli potrzebujesz dodatkowego wsparcia w rozszerzaniu diety, dołącz do naszej grupy na Facebooku

Strona rozszerzaniediety.pl służy wyłącznie celom edukacyjnym, ma charakter informacyjny i nie stanowi porady medycznej, ani zastępstwa konsultacji z lekarzem. Rozszerzaniediety.pl nie ponosi odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych w witrynie. Zamieszczane treści stanowią subiektywne zdanie autorów.

Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności.