DZIECINNIE

PROSTE

BLW

PREMIERA WE WRZEŚNIU

Dziecinnie proste blw

Zapisz się na listę, aby otrzymać powiadomienie o premierze i zniżkę⬇

Dziecinnie proste BLW to:

poradnik dla rodziców z najbardziej aktualną wiedzą o żywieniu niemowląt

praktyczne informacje jak bezpiecznie rozszerzać dietę metodą BLW

porady dotyczące przygotowywania posiłków dla całej rodziny jednocześnie

wsparcie w trudnościach podczas rozszerzania diety metodą BLW

Ten poradnik przyda Ci się gdy:

Nie trać czasu! Zapisz się na naszą listę oczekujących i bądź jedną z pierwszych osób, które otrzymają dostęp do mojego nowego e-booka poświęconego metodzie BLW!

Wprowadź swoje imię i adres e-mail poniżej, abyśmy mogli powiadomić Cię o premierze e-booka. 

Osoby zapisane na listę będą mogły zamówić e-book w duuuużo niższej cenie 😊

 

Cześć!

Nazywam się Natalia Dąbrowska. Jestem dietetykiem i mamą małej Amelki.

Interesuję się wpływem żywności i żywienia na zdrowie człowieka, edukacją żywieniową społeczeństwa, a najbardziej pasjonuje mnie żywienie maluszków w pierwszym roku życia.

Stronę rozszerzaniediety.pl założyłam właśnie po to, by uświadomić rodzicom, że to, co podają dziecku do jedzenia w pierwszych latach, ma ogromny wpływ na jego zdrowie w przyszłości. 

Chciałam też pokazać, że rozszerzanie diety to nie tylko jedzenie ze słoiczków i kaszki dla niemowląt, ale też normalne domowe posiłki przygotowane w odpowiedni sposób 🙂

Na mojej stronie znajdziesz tylko aktualne zalecenia specjalistów, artykuły oparte o wiarygodne źródła i badania. Tutaj także dowiesz się jak zdrowo się odżywiać i czym karmić dziecko, aby rosło zdrowo.

Strona rozszerzaniediety.pl służy wyłącznie celom edukacyjnym, ma charakter informacyjny i nie stanowi porady medycznej, ani zastępstwa konsultacji z lekarzem. Rozszerzaniediety.pl nie ponosi odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych w witrynie. Zamieszczane treści stanowią subiektywne zdanie autorów.

Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności.