Dziecinnie proste blw

DZIECINNIE PROSTE
BLW

poradnik dla rodziców (e-book)

Przed Wami rozszerzanie diety?

Chcesz spróbować metody BLW, ale nie wiesz od czego zacząć?

Dodatkowo pewnie czujesz się zagubiona od nadmiaru informacji… 

  • Rozszerzać dietę od 4, 5, czy 6 miesiąca? 
  • Które produkty wybrać na początek? 
  • Jak bezpiecznie podać jedzenie w kawałkach niemowlakowi?
  • Co zrobić, by gotować jeden posiłek dla całej rodziny?

 

Tyle pytań, na które trzeba znaleźć odpowiedzi. Brak czasu i nieprzespane noce również nie pomagają w planowaniu rozszerzania diety. 

 

Znam to z własnego doświadczenia. Też przechodziłam przez etap rozszerzania diety dziecka, który także dla mnie na początku wydawał się bardzo trudny i wymagający. Bo przecież to na nas rodzicach spoczywa największa odpowiedzialność.

A gdybym Ci powiedziała, że rozszerzanie diety metodą BLW nie musi być wcale takie skomplikowane?   

Cześć!

Nazywam się Natalia Dąbrowska. Jestem dietetykiem i jednocześnie mamą, która rozszerzanie diety dziecka ma już za sobą. Wiem, że młodzi rodzice często czują się zagubieni i przytłoczeni ogromną ilością informacji i dobrych rad związanych z żywieniem i wychowywaniem dzieci.

Jako mama wiem też, że przy niemowlaku nie ma zbyt wiele czasu na planowanie i szukanie informacji o rozszerzaniu diety w internecie.

Dlatego napisałam „Dziecinnie proste BLW”, czyli kompleksowy poradnik o metodzie BLW i rozszerzaniu diety niemowląt. Zawarłam w nim wszystko, co młodzi rodzice muszą wiedzieć o wprowadzaniu posiłków stałych metodą BLW. Chciałam w ten sposób ułatwić Ci wejście w ten nowy etap. Abyś nie musiała się martwić, co i jak proponować swojemu maluszkowi do jedzenia i abyś miała pewność, że robisz to właściwie ❤ 

Dlaczego BLW? Gdy stanęłam przed wyborem metody rozszerzania diety, przyglądałam się różnym podejściom. Jednak to właśnie metoda Baby-Led Weaning (BLW) okazała się dla mnie i mojego dziecka nie tylko najbardziej fascynującym, ale także najbardziej satysfakcjonującym wyborem.

Chciałabym, aby ten poradnik był dla Ciebie takim wstępem do dalszego zdrowego i świadomego rozszerzania diety Twojego maluszka. Abyś dzięki niemu mogła bezpiecznie wprowadzić swojego maluszka w świat nowych smaków. Pozwól, że Ci pomogę ❤ 

Zobacz opinie Mam o innych moich poradnikach:

rozszerzanie diety w 6 krokach opinie
rozszerzanie diety w 6 krokach opinie2
Dziecinnie proste blw

Dziecinnie proste BLW - co znajdziesz w środku?

Dziecinnie proste BLW - spis treści:

dziecinnie proste blw spis treści 1
dziecinnie proste blw spis treści 2
dziecinnie proste blw spis treści 3

Jeśli więc chcesz zyskać:

  1. CZAS – zamiast szukać w internecie informacji o rozszerzaniu diety i metodzie BLW, wszystko masz w jednym miejscu.

     

  2. SPOKÓJ – nie musisz już się martwić o to, czy właściwie rozszerzasz dietę dziecka i czy dobrze bilansujesz posiłki, wszystko jest dokładnie rozpisane w poradniku.

  3. PEWNOŚĆ SIEBIE  – otrzymujesz e-booki oparte o aktualną wiedzę popartą moim doświadczeniem dietetyka i mamy jednocześnie.

  4. WSPARCIE – dostajesz praktyczne porady i wskazówki, jak prawidłowo rozszerzać dietę niemowlaka metodą BLW oraz jak radzić sobie z trudnościami.
Dziecinnie proste blw

KLIKNIJ PRZYCISK PONIŻEJ I...

Zdobądź swój poradnik

za całą tę wiedzę
zapłacisz tylko:

49,90 zł 

 


Nie jesteś pewna jak wprowadzić metodę BLW?


Potrzebujesz wsparcia?

Cena poradnika to 49,90 zł

Poradnik jest w formie e-booka – pliku PDF, który otrzymasz na swoją skrzynkę mailową zaraz po zaksięgowaniu wpłaty. Nie musisz czekać na przesyłkę.

Najczęściej zadawane pytania:

Wszystkie e-booki wysyłamy od razu po zaksięgowaniu wpłaty. 

Sprawdź skrzynkę SPAM, być może tam wylądował mail, który do Ciebie wysłaliśmy. Jeśli jesteś pewna, że mail od nas nie dotarł, odezwij się do nas przez zakładkę kontakt (na wiadomości odpowiadamy zwykle w ciągu 24h).

Na ten moment na naszej stronie dostępne są tylko elektroniczne wersje poradników. Gdy to się zmieni, na pewno będziemy informować na naszych social mediach i na stronie.

Oczywiście 🙂 Jeśli wolisz wersję drukowaną, możesz każdy z e-booków wydrukować na swojej domowej drukarce.

Nie prowadzimy konsultacji online. Jeśli jednak masz jakieś pytania lub wątpliwości związane z e-bookami, możesz śmiało do nas pisać poprzez zakładkę kontakt. Jeśli potrzebujesz dodatkowego wsparcia w rozszerzaniu diety, dołącz do naszej grupy na Facebooku

Strona rozszerzaniediety.pl służy wyłącznie celom edukacyjnym, ma charakter informacyjny i nie stanowi porady medycznej, ani zastępstwa konsultacji z lekarzem. Rozszerzaniediety.pl nie ponosi odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych w witrynie. Zamieszczane treści stanowią subiektywne zdanie autorów.

Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności.