PAKIET:


Rozszerzanie diety w 6 krokach
+
Jadłospis dla niemowlaka na pierwsze 30 dni rozszerzania diety

(e-booki)

Pakiet rozszerzanie diety w 6 krokach

Opinie z Facebooka

rozszerzanie diety w 6 krokach opinie
rozszerzanie diety w 6 krokach opinie2

Rozszerzanie diety w 6 krokach - co znajdę w środku?

Dodatkowo otrzymasz:

Łatwe przepisy na dania dla malucha i całej rodziny​

Schemat żywienia niemowląt

Listę ponad 170 produktów do wprowadzenia

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania o rozszerzanie diety

Jadłospis na pierwsze 30 dni - co znajdę w środku?

Przepisy zawierają: produkty z mleka krowiego, gluten, jaja, ryby, mięso, orzechy. Jeśli Twoje dziecko jest alergikiem, przed rozpoczęciem rozszerzania diety skonsultuj się z lekarzem.

Zaufało nam już ponad

0

Mam*

*tyle ebooków zostało pobranych z naszej strony

Opinie Mam o poradniku i jadłospisie:

Kończymy dopiero pierwszy miesiąc planu a lista produktów które je moje dziecko jest dosyć obszerna i nie wymienię wszystkiego z pamięci! Nie mam pojęcia w jaki sposób rodzice radzą sobie bez takich pomocy! 😉

Mama Norberta

Kupiłam Ebook o rozszerzaniu diety i czerpię z niego garściami 🙂 bardzo podoba mi się rozbicie na metodę tradycyjną i BLW, oraz przeprowadzenie przez cały proces krok po kroku.

Natalia

Świetny jadłospis, proste przepisy, z którymi nawet ja sobie poradziłam, a nie umiem gotować. Dobre rozwiązanie na początek, jak ktoś nie wie od czego zacząć.

Karolina

Przeczytałam Pani e-booka i bardzo mi to pomogło. Teraz rozszerzanie diety nie jest takie straszne 🙂 

 

Martyna

Polecam, wszystko wyjaśnione w prosty i przystępny sposób.

 

Kamila

Super ułatwienie przy rozszerzaniu diety  🙂  Po przeczytaniu wiedziałam już o co w tym wszystkim chodzi. Wszystko wyjaśnione krok po kroku, a przepisy proste i smakują wszystkim domownikom. Dziękuję też serdecznie za pomoc i wsparcie 🙂

Karolina

Spis treści poradnika ↓


Nie jesteś pewna jak rozszerzać dietę swojego dziecka?


Potrzebujesz, aby ktoś poprowadził Cię krok po kroku?

Poradniki są w formie plików PDF, które otrzymasz na swoją skrzynkę mailową zaraz po zaksięgowaniu wpłaty.

Cześć!

Nazywam się Natalia Dąbrowska. Jestem dietetykiem i mamą małej Amelki.

Interesuję się wpływem żywności i żywienia na zdrowie człowieka, edukacją żywieniową społeczeństwa, a najbardziej pasjonuje mnie żywienie maluszków w pierwszym roku życia.

Stronę rozszerzaniediety.pl założyłam właśnie po to, by uświadomić rodzicom, że to, co podają dziecku do jedzenia w pierwszych latach, ma ogromny wpływ na jego zdrowie w przyszłości. 

Chciałam też pokazać, że rozszerzanie diety to nie tylko jedzenie ze słoiczków i kaszki dla niemowląt, ale też normalne domowe posiłki przygotowane w odpowiedni sposób 🙂

Na mojej stronie znajdziesz tylko aktualne zalecenia specjalistów, artykuły oparte o wiarygodne źródła i badania. Tutaj także dowiesz się jak zdrowo się odżywiać i czym karmić dziecko, aby rosło zdrowo.

Strona rozszerzaniediety.pl służy wyłącznie celom edukacyjnym, ma charakter informacyjny i nie stanowi porady medycznej, ani zastępstwa konsultacji z lekarzem. Rozszerzaniediety.pl nie ponosi odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych w witrynie. Zamieszczane treści stanowią subiektywne zdanie autorów.

Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności.