jadłospis na pierwsze 30 dni rozszerzania diety

JADŁOSPIS DLA NIEMOWLAKA

NA PIERWSZE 30 DNI ROZSZERZANIA DIETY

(e-book)

Przed Wami rozszerzanie diety? Nie wiesz od czego zacząć i jak zaplanować wprowadzanie posiłków stałych do diety maluszka?

Dodatkowo pewnie czujesz się zagubiona od nadmiaru informacji… 

 • Rozszerzać dietę od 4, 5, czy 6 miesiąca? 
 • Zacząć od marchewki, jabłuszka, czy kleiku? 
 • Tradycyjnie karmić łyżeczką, czy może od razu wprowadzić BLW?
 • Skąd brać czas na przygotowanie pięknych, kolorowych i dobrze zbilansowanych posiłków?

 

Tysiące pytań, na które trzeba znaleźć odpowiedzi. Brak czasu i nieprzespane noce również nie pomagają w planowaniu rozszerzania diety. 

 

Znam to z własnego doświadczenia. Też przechodziłam przez etap rozszerzania diety dziecka, który także dla mnie na początku wydawał się bardzo trudny i wymagający. Bo przecież to na nas rodzicach spoczywa największa odpowiedzialność.

A gdybym Ci powiedziała, że rozszerzanie diety nie musi być wcale skomplikowane? 

A planowanie i przygotowywanie posiłków dla dziecka czasochłonne?  

Cześć!

Nazywam się Natalia Dąbrowska. Jestem dietetykiem i jednocześnie mamą, która rozszerzanie diety dziecka ma już za sobą. Wiem, że młodzi rodzice często czują się zagubieni i przytłoczeni ogromną ilością informacji i dobrych rad związanych z żywieniem i wychowywaniem dzieci.

 

Jako mama 4 latki wiem też, że przy niemowlaku nie ma zbyt wiele czasu na planowanie dobrze zbilansowanych posiłków, robienie list zakupów i przygotowywanie pracochłonnych dań. 

Dlatego właśnie stworzyłam Jadłospis na pierwsze 30 dni rozszerzania diety. Chciałam w ten sposób ułatwić Ci wejście w ten nowy etap. Abyś nie musiała się martwić, co i jak przygotować maluszkowi do jedzenia, żebyś wiedziała jak pokroić i podać poszczególne produkty, aby były bezpieczne dla dziecka oraz nie zastanawiała się na tym, czy posiłek jest odpowiednio zbilansowany. 

 

Chciałabym, aby ten Jadłospis był takim wstępem do dalszego zdrowego i świadomego rozszerzania diety Twojego maluszka. Abyś przez te 30 dni z jadłospisem, nauczyła się jak przygotowywać dobrze zbilansowane i dopasowane do potrzeb dziecka pyszne i zdrowe posiłki. Pozwól, że Ci pomogę ❤ 

Co znajdziesz w Jadłospisie?

Najważniejsze informacje na początek rozszerzania diety, zgodne z aktualnymi zaleceniami

Przepisy na 30 dni w 2 wersjach (przeciery i kawałki)

Listy posiłków i zakupów na każde kolejne 5 dni

Listę ponad 170 produktów, które warto wprowadzić do diety dziecka

Przepisy zawierają: produkty z mleka krowiego, gluten, jaja, ryby, mięso, orzechy. Jeśli Twoje dziecko jest alergikiem, przed rozpoczęciem rozszerzania diety skonsultuj się z lekarzem.

Zobacz, co sądzą Mamy, które kupiły Jadłospis:

jadlospis dla niemowlaka na 30 dni opinie 2
jadlospis dla niemowlaka na 30 dni opinie 1
jadlospis dla niemowlaka na 30 dni opinie 3

Już ponad

0

Mam kupiło moje poradniki!

Co dokładnie znajdziesz w środku?

Jadłospis składa się z 3 sekcji:

 • Najważniejszych informacji, które warto znać przed rozpoczęciem rozszerzania diety, zgodnych z aktualnymi zaleceniami (kiedy zacząć, skąd wiedzieć, że dziecko jest gotowe na jedzenie posiłków stałych, aktualne zasady rozszerzania diety, lista produktów spożywczych niebezpiecznych i nieodpowiednich dla niemowlaka).
 • Jadłospisu na 30 dni, czyli prostych, szybkich przepisów na cały miesiąc, uwzględniających wprowadzanie tylko 1 nowego produktu w każdym kolejnym posiłku. Każdy przepis zawiera instrukcję pokazującą jak dany posiłek przygotować w formie przecieru oraz bezpiecznych kawałków do samodzielnego jedzenia.
 • Listy ponad 170 produktów spożywczych, które warto wprowadzić do diety dziecka – można ją wydrukować i zaznaczać to, czego maluszek już spróbował, a co jeszcze przed Wami.
jadłospis strony

Jeśli więc chcesz zyskać:

 1. CZAS – zamiast samodzielnie planować, otrzymujesz gotowy jadłospis, listy zakupów i listę produktów do wprowadzenia podczas rozszerzania diety.

   

 2. SPOKÓJ – nie musisz już się martwić, czy posiłki są dobrze zbilansowane i czy dostarczasz dziecku odpowiednie substancje odżywcze potrzebne do jego rozwoju.

 3. PEWNOŚĆ SIEBIE  – otrzymujesz jadłospis oparty o aktualną sprawdzoną wiedzę na temat rozszerzania diety i żywienia niemowląt.

 4. WSPARCIE – dostajesz praktyczne porady i wskazówki, jak podać dziecku każdy posiłek, aby był dla niego bezpieczny.
jadlospis-dla-niemowlaka

TO KLIKNIJ PRZYCISK
PONIŻEJ I...

zdobądź swój egzemplarz „Jadłospisu na pierwsze 30 dni rozszerzania diety”

 

Inwestujesz jedynie:

49,90 zł

 

Jadłospis na pierwsze 30 dni rozszerzania diety to bardzo proste w przygotowaniu i sprawdzone przepisy, które nie wymagają spędzania długich godzin w kuchni. To także odpowiednio zbilansowane posiłki, aby dostarczyć dziecku wszystkich niezbędnych składników odżywczych, aby zdrowo rosło i prawidłowo się rozwijało.  


Nie jesteś pewna jak przygotowywać posiłki dla dziecka?


Potrzebujesz, aby ktoś poprowadził Cię krok po kroku?

Cena e-booka to 49,90 zł

Poradnik jest w formie pliku PDF, który otrzymasz na swoją skrzynkę mailową zaraz po zaksięgowaniu wpłaty.

 • Jadłospis na pierwsze 30 dni rozszerzania diety 
 • Jadłospis na pierwsze 30 dni rozszerzania diety 
 • Rozszerzanie diety w 6 krokach
 • GRATIS: Tygodniowy planer posiłków
 • GRATIS: Lista produktów do wprowadzenia
 • GRATIS: Lista produktów bogatych w żelazo
 • Jadłospis na pierwsze 30 dni rozszerzania diety 
 • Rozszerzanie diety w 6 krokach
 • 150 przepisów na dania dla niemowlaka
 • GRATIS: Tygodniowy planer posiłków
 • GRATIS: Lista produktów do wprowadzenia
 • GRATIS: Lista produktów bogatych w żelazo

Najczęściej zadawane pytania:

Wszystkie e-booki wysyłamy od razu po zaksięgowaniu wpłaty. 

Sprawdź skrzynkę SPAM, być może tam wylądował mail, który do Ciebie wysłaliśmy. Jeśli jesteś pewna, że mail od nas nie dotarł, odezwij się do nas przez zakładkę kontakt (na wiadomości odpowiadamy zwykle w ciągu 24h).

Na ten moment na naszej stronie dostępne są tylko elektroniczne wersje poradników. Gdy to się zmieni, na pewno będziemy informować na naszych social mediach i na stronie.

Oczywiście 🙂 Jeśli wolisz wersję drukowaną, możesz każdy z e-booków wydrukować na swojej domowej drukarce.

Nie prowadzimy konsultacji online. Jeśli jednak masz jakieś pytania lub wątpliwości związane z e-bookami, możesz śmiało do nas pisać poprzez zakładkę kontakt. Jeśli potrzebujesz dodatkowego wsparcia w rozszerzaniu diety, dołącz do naszej grupy na Facebooku

Strona rozszerzaniediety.pl służy wyłącznie celom edukacyjnym, ma charakter informacyjny i nie stanowi porady medycznej, ani zastępstwa konsultacji z lekarzem. Rozszerzaniediety.pl nie ponosi odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych w witrynie. Zamieszczane treści stanowią subiektywne zdanie autorów.

Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności.